• +36 88/582-290 | +36 30/811-3919
 • info@vasarhelyisuli.hu
 • 8100 Várpalota, Tési út 3./b.
 • Hírek, újdonságok

  Ady Endre Általános Iskola – rajzverseny

  Berhidán, az Ady Endre Általános Iskola a programsorozata közé hirdetett egy rajzversenyt, ahová a mi ügyes kezű diákjainkat is beneveztük! 6 kislányt kísértünk november 16-án a megmérettetésre. Név szerint: Demeter Hanna, Dulic Nikolett az 1-2. osztályos kategóriában, Aradi Sarolta, Dulic Angéla, valamint Lénárt Alexandra és Ékes Linett a 3-4. osztályosok között versengtek. Szebbnél szebb rajzok születtek, melynek témája adott volt: Rónay György: Mondd, szereted az állatokat? – versillusztráció vagy Őszi séta az erdőben. A rajzok tetszőleges technikával, saját eszközökkel történt. Természetesen itt is nehéz helyzetben volt a zsűri, végül a következő eredmények születtek:
  1.-2. osztály: különdíjas lett Dulic Nikolett 2. o. tanulónk
  A 3.-4- osztályosok között:
  I. helyezett lett iskolánk tanulója: Ékes Linett 4.o.
  II. helyezett : Dulic Angéla 3.o. diákunk
  Kategóriánként 25-30 fő induló közül igen szép teljesítmény. Minden résztvevő emléklapot vehetett át, amit saját elképzelése szerint ízlésének megfelelően színezhet majd ki. A díjazottak pedig ajándékcsomagot kaptak, ami szebbnél szebb rajzeszközöket tartalmazott. Az időközben megéhező lurkóknak szendvicsekkel, finom teával kedveskedtek a szervezők! A résztvevőinknek, valamint helyezettjeinknek is gratulálunk, ügyesen, szépen dolgoztak, ezzel is jó hírét vitték iskolánknak!
  Bozzayné P. Krisztina