V Á S Á R H E L Y I

Suli

Várkerti Általános Iskola Vásárhelyi András Tagiskolája

Kérjük, segítsenek nekünk az alábbi oktatáskutató munkát támogató kérdőív kitöltésével!

 

A Vásárhelyi András Tagiskola a Széchenyi Egyetemmel és az Óbudai Egyetemmel közösen egy innovatív, mesterséges intelligenciával támogatott oktatási rendszer fejlesztésén dolgozik, amelynek célja a gyermekek oktatásának lényeges minőségi javítása. Ez a kutatás lehetőséget nyújt arra, hogy szülőként közvetlenül hozzájáruljanak az oktatás jövőjének alakításához, és segítséget nyújtsanak abban, hogy a tanulási folyamatok még inkább a gyermekek egyéni igényeire szabottak legyenek. Az itt megadott adatok a kutatás számára értékes információt biztosítanak, amelyek hozzájárulnak az oktatás és képzés minőségének fejlesztéséhez.

 

A kutatás a STEM készségek fejlesztésére összpontosít, és a gyermekek kérdéseit elemzi, hogy jobban megértsük érdeklődésüket és szükségleteiket.

 

Kiemelt célunk a gépi tanulás és mesterséges intelligencia alkalmazása annak érdekében, hogy jobban megértsük a gyermekek sajátos gondolkodásmódjait és kifejezésbeli különbségeit, ezáltal hatékonyabbá téve az oktatást és az értékelést. Ez jelentősen hozzájárulhat a tanítási-tanulási folyamat hatékonyságának és eredményességének növeléséhez.

 

A kutatással kapcsolatos részletesebb információkat, folyóirati megjelenéseket, és kutatási publikációkat a Magyar Tudományos Akadémia repozitóriumában találhatják meg.

 

Az itt megadott adatok, amennyiben külön nem járul hozzá, teljesen anonimek, és sem a gyermek, sem a szülő nem beazonosítható belőlük. Ezeket az adatokat kizárólag kutatási célokra használjuk fel, és harmadik, arra nem jogosult félnek semmilyen formában nem adjuk át. A szülők így biztosak lehetnek abban, hogy a válaszaik biztonságban vannak, és csak a kutatás fejlődését szolgálják.

 

Az űrlap kitöltéséhez kérem, adja meg a szükséges kódot!

 

Köszönjük, hogy támogatták munkánkat és hozzájárulnak az oktatás jövőjének fejlesztéséhez!

Karl Éva, Prof. Dr. Molnár György